kuchyň folie Vanilka

MLEJNEK - výroba nábytku

Krouského 475 294 71 Benátky nad Jizerou
+420 777 254 486

Kuchyně-vybavení

Základem dobré kuchyně je použité kování. A protože kuchyňský nábytek je tím nejpoužívanějším z celého vybavení našeho bytu, je nanejvýše vhodné používat to nejkvalitnější kování. V naší firmě jsme vsadili po lety nabývaných zkušenostech na výrobky rakouské firmy Blum. Jejich systém výsuvů Tandembox s plynulým dovřením Blumotion, systémem výklopů horních skříní Aventos i pantů Clip rovněž s možností dovření Blumotion, je skutečně unikátní a funkční i po letech používání. Asi vědí, proč svým výrobkům dávají doživotní záruku funkčnosti.

Aby námi zhotovená kuchyň byla opravdu kompletní, je zapotřebí jí vybavit jednak doplňky, jako jsou odpadkové koše či světla, ale také dřezy spolu s vodovodními bateriemi a spotřebiči.

Dřezy a baterie dodáváme od firem Franke, Schock, Pyramis a Plados. Provádíme jejich montáž i připojení na připravenou vodu a odpad.

Kuchyňské spotřebiče dodáváme z celé škály zavedených firem, namátkou Miele, Bosch, AEG, Siemens, Electrolux, Whirlpool, Fagor, Mora, Gorenje, Baumatic , Ariston, Zanussi, Monetti, Concept. Provádíme jejich vestavbu i připojení v zajímavých cenách. Umíme reagovat na akční nabídky výrobců.

Cíl, ke kterému směřujeme je, aby kuchyň okamžikem dokonční montáže, byla plně funkční, bez dalšího zaměstnávání zákazníka zajišťováním řemeslníků pro její zprovoznění.